Filtr hydrauliczny AMF 301 CV 1BB606 Hydrolider
 Prezent na start – 2% rabatu na pierwsze zakupy

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2006 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2006 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,01 zł .


Filtr hydrauliczny AMF 301 CV 1BB606 Hydrolider

200,70 zł
Brutto

Filtr montowany w zewnętrznych układach hydraulicznych, na linii powrotnej. Gwint wewnętrzny (z obu stron): 1 1/4", przepływ: 170 L/min. Posiada wymienny wkład. Filtracja 25 micr. Posiada wbudowany bypass.

Ilość

  Darmowa wysyłka od 500zł

Z wykluczeniem dostaw paletowych.

  Wygodne płatności

Blik, Pobranie, Szybkie przelewy, Karty

 

Regulamin

FILTR LINIOWY DO MONTAŻU NA POWROCIE

PRZEPŁYW MAKSYMALNY: 170L/min

 

Symbol: 1.47.00.021
Producent części: Hydrolider
Zastosowanie:

Posiada szerokie zastosowanie w układach hydraulicznych w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Filtr montowany w zewnętrznych układach hydraulicznych, na linii powrotnej. Ma bardzo szerokie zastosowanie w hydraulice, zabezpiecza delikatne elementy zestawu, typu pompa i rozdzielacz, przed uszkodzeniem. Może być montowany bezpośrednio do zbiornika.

Informacje ogólne:

Filtr jest wyposażony w specjalny zawór tzw bypass, który zapewnia obejście strumienia oleju w przypadku zabrudzenia i zablokowania siatki filtrującej. Zawór załącza się przy ciśnieniu 1,7 bar i zabezpiecza filtr przed rozerwaniem.

Przepływ:

170 L/min - olej o gęstości 30 CST (odpowiednik HL 30)

Typ filtra:

AMF 301 CV 1 B B4 06 AHC

Gwint wewnętrzny (z obu stron):

1 1/4"

Filtracja:

25 µ

Max. ciśnienie:

12 bar

Ciśnienie rozrywające:

25 bar

Ciśnienie zaworu bypass:

1,7 bar

Zalecenia:

Zalecamy dobierać filtry o stosunkowo większym przepływie niż jest wymagany w danym układzie hydraulicznym. Powodem tego jest to, że zastosowanie gęstego oleju lub dość niska, ujemna temperatura może spowodować zmniejszenie przepływu nawet o 40%.

 
: 1.47.00.021
Spieszyć się! tylko 999 sztuk zostało na magazynie.