Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 5 kg - 8,5 kg

Cena

Cena

  • 1 055,00 zł - 1 056,00 zł

Przekładnie redukujące obroty silnika

W tym dziale znajdziesz przekładnie, używane w połączeniu ze standardowymi silnikami z serii BMR, BMP, SMR, SMP, OMR, OMP i innych pochodnych z kołnierzem SAE mocowanym na dwie śruby oraz wałkiem cylindrycznym o średnicy 25mm. Przekładnia redukuje obroty silnika jednocześnie znacznie zwiększa jego moc momentu obrotowego. Stosowana w przypadku gdy silnik posiada zbyt duże obroty i jednocześnie jest zbyt słaby i staje w krytycznych momentach jego obciążenia. Zaletą tego rozwiązania jest kompaktowa konstrukcja oraz uzyskanie wysokiej mocy momentu za pomocą niewielkiego silnika i małego przepływu oleju.

Jest 12 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 5 kg - 8,5 kg

Cena

Cena

  • 1 055,00 zł - 1 056,00 zł

Aktywne filtry

Przekładnia redukująca obroty silnika – solidny element układu hydraulicznego

Hydraulika siłowa to technologia obejmująca projektowanie i zastosowanie układów hydraulicznych w praktyce. Wykorzystują one energię ciśnienia cieczy hydraulicznej i zamieniają ją w energię mechaniczną pod postacią ruchu. Aby to było możliwe, należy wyposażyć system w odpowiednie komponenty, takie jak pompy, siłowniki czy silniki. Nierzadko zachodzi też konieczność zastosowania przekładni redukującej obroty. Poszukujesz tej części? Zależy Ci na skuteczności? Zapoznaj się z przekładniami redukującymi, które zebraliśmy w tej kategorii.

Odkryj możliwości przekładni redukujących obroty silnika

W tej kategorii przygotowaliśmy bogatą ofertę przekładni redukujących pasujących do standardowych silników z serii BMR, BMP, SMR, SMP, OMR, OMP i wielu innych. Każda przekładnia dostępna w naszej ofercie odpowiada za zredukowanie obrotów silnika i jednoczesne zwiększenie mocy momentu obrotowego. Wykorzystywanie ich jest zasadne, gdy silnik ma zbyt duże obroty, a zarazem jest zbyt słaby, co prowadzi do dużego obciążenia. Przekładnia redukująca obroty silnika może pomóc uzyskać wysoką moc momentu obrotowego nawet przy użyciu niewielkiego silnika i małego przepływu oleju.

Przekładnie redukujące obroty silnika – w jakich branżach można je wykorzystać?

Hydraulika siłowa znalazła szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, rolnictwie, budownictwie, sadownictwie i leśnictwie. W układy hydrauliczne są wyposażone maszyny, urządzenia i pojazdy. Dzięki takim systemom możliwe jest wykonywanie zadań, których nie można byłoby zrealizować tak szybko i wydajnie. W każdej z tych branż z powodzeniem możesz wykorzystać przekładnie redukujące. Przygotowaliśmy rozmaite modele, różniące się między sobą parametrami technicznymi. Koniecznie zapoznaj się z opisami naszych przekładni, zanim zdecydujesz się na wybranie konkretnego produktu!

Przekładnie redukujące obroty silnika w Hydrolider – wysoka jakość w rozsądnych cenach

Każdy element składający się na układ hydrauliczny musi wyróżniać się pewnymi cechami. Przekładnie redukujące nie są wyjątkiem. Muszą być przede wszystkim przystosowane do trudnych warunków pracy. W dużym stopniu odpowiadają za to materiały, z jakich zostały wykonane. Do produkcji oferowanych przez nas przekładni redukujących obroty silnika wykorzystano najwyższej jakości konstrukcje aluminiowo-żeliwne. Wyróżniają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając dostępne w naszym e-sklepie przekładnie, możesz mieć pewność, że stawiasz na najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie!