Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8 896,00 zł - 8 897,00 zł

Pompy PWG o zmiennym wydatku

W tym dziale znajdziesz osiowe pompy tłokowe o zmiennym wydatku stosowane w obiegach zamkniętych. Przemieszczenie jest regulowane w sposób ciągły za pomocą przechylnej tarczy sterującej, a kierunek przepływu oleju jest odwracalny.

Jest 1 produkt.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8 896,00 zł - 8 897,00 zł

Aktywne filtry

Pompa tłoczkowa o zmiennej wydajności – precyzja na najwyższym poziomie

Urządzenia wymagające dużej wydajności posiadają właściwie dopasowany układ hydrauliczny. Jego działanie opiera się na dedykowanych cieczach, czyli najczęściej olejach hydraulicznych. Prawidłowo zaplanowany system hydrauliczny składa się z wielu elementów. Jednym z najważniejszych, znanych też jako serce całego układu, jest pompa. Jednostka ta pozwala na przetworzenie energii w postaci momentu obrotowego na energię strumienia oleju pod ciśnieniem. Pompy można klasyfikować na wiele sposobów, np. na podstawie rodzaju wytwarzanego strumienia oleju. Dzięki temu możemy wyróżnić dwie grupy – pompy o stałej i zmiennej wydajności. W tej kategorii zgromadziliśmy dla Ciebie części z tej drugiej grupy, czyli pompy o zmiennym wydatku.

Pompa tłoczkowa o zmiennym wydatku i jej zastosowanie

Hydraulikę siłową można wykorzystać w różnych branżach. Jest obecna w rolnictwie, sadownictwie, leśnictwie czy przemyśle. Równie szerokie zastosowanie ma więc oferowana przez nas pompa tłoczkowa o zmiennej wydajności. Stosuje się ją przede wszystkim w obiegach zamkniętych. Zapewnia precyzyjne sterowanie urządzeniami i maszynami. Umożliwia wykonywanie płynnych ruchów, niezależnie od obciążenia. Najczęściej znajduje się w napędach żurawi leśnych i budowlanych, choć spotkać ją można też w takich pojazdach jak cysterny czy śmieciarki.

Parametry techniczne dopasowane do potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio dopasowana pompa tłoczkowa o zmiennym wydatku musi wyróżniać się wysoką wydajnością. Właśnie dlatego w tej kategorii proponujemy Ci jednostki o wysokich parametrach. Pompy marki Hydrolider osiągają ciśnienie ciągłe do 400 bar. Ponadto są wyposażone w dodatkowe pompy zasilające, których wydajność sięga 13 cm3/obrót. Dzięki temu mogą być wykorzystane w rolnictwie, budownictwie czy leśnictwie.

Pompa tłoczkowa o zmiennej wydajności: cennik – ile kosztuje wysokiej jakości pompa?

Widzisz potencjał w oferowanych przez nas częściach, ale nie masz pewności, czy możesz pozwolić sobie na taki wydatek? W Hydrolider od lat wierzymy w to, że doskonała jakość powinna iść w parze z atrakcyjną ceną. W kwestii odpowiedniej eksploatacji oraz bezpieczeństwa maszyn i urządzeń nie ma miejsca na kompromisy. Inwestując w pompę tłoczkową o zmiennym wydatku, stawiasz na wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i trwałość na lata. Z dumą oddajemy do Twojej dyspozycji komponent wyróżniający się niską awaryjnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!