Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 1,65 kg - 11,602 kg

Cena

Cena

  • 132,00 zł - 1 226,00 zł

Pompy ręczne

W tym dziale znajdziesz pompy ręczne jednostronne lub dwustronne o wielkości 12cm3, 25cm3 i 45cm3. Znajdziesz tutaj również pompy awaryjne bez zbiornika, pompy w zestawach ze zbiornikami oraz rozbudowane zbiorniki z dwoma pompami.

Jest 93 produktów.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 1,65 kg - 11,602 kg

Cena

Cena

  • 132,00 zł - 1 226,00 zł

Aktywne filtry

Pompa hydrauliczna ręczna 20cm3

Kod produktu: 1.40.90.021
504,30 zł brutto

Marka: oryginalny produkt Badestnost
Rodzaj pompy: jednostronna
Pojemność geometryczna: 20cm3
Maksymalne ciśnienie: 350 bar
Ciśnienie optymalne: 225 bar
Podłączenie przewodu od strony siłownika: gwint wewnętrzny lub zewnętrzny BSP 3/8"
Podłączenie przewodu od strony zbiornika: gwint wewnętrznyBSP 1/2"

Pompy ręczne – najważniejsze elementy układu hydraulicznego

Układ hydrauliczny odpowiada za przekazywanie energii i siły za pomocą oleju hydraulicznego. Dzięki temu pojazdy i maszyny mogą pracować, a także możliwe jest poruszanie ich ruchomymi częściami. Na układ hydrauliczny składa się szereg elementów – każdy z nich odgrywa niezwykle istotne funkcje i warunkuje poprawne działanie całego systemu. Zdarza się jednak, że nie ma możliwości zasilenia siłownika silnikiem. Wówczas wykorzystuje się hydrauliczne pompy ręczne, które zebraliśmy w tej kategorii. Z reguły stosuje się je jako zasilanie awaryjne, choć mogą być wykorzystane do zasilania podstawowego.

Ręczne pompy hydrauliczne w ofercie Hydrolider

W tej kategorii przygotowaliśmy bogatą ofertę pomp ręcznych. Znajdziesz w niej m.in. pompy ręczne jednostronne i dwustronne o wielkości 12 cm3, 25 cm3 i 45 cm3, zarówno w zestawie ze zbiornikiem o różnych pojemnościach, jak i bez. Nie pominęliśmy też zestawów z dwiema pompami zamontowanymi na jednym zbiorniku. W ofercie Hydrolider znalazły się też awaryjne pompy ręczne z regulowanym zaworem spustowym, którego zadaniem jest utrzymanie siłownika w pożądanej pozycji i kontrola jego opuszczania. Na uwagę zasługuje też szeroki wybór zbiorników na olej przeznaczonych do pracy z pompami ręcznymi dostępnymi w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że w tej kategorii znajdziesz pompę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Ręczne pompy hydrauliczne o szerokim zastosowaniu

Dostępne w tej kategorii ręczne pompy hydrauliczne różnią się między sobą parametrami technicznymi. Zestawy z pompą jednostronnego lub dwustronnego działania składają się z pompy, dźwigni, uszczelki, kompletu śrub i węża z filtrem olejowym. Wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem. Wykorzystuje się je w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Sprawdzą się jako elementy układów mobilnych na pojazdach transportowych, wywrotkach czy lawetach. Są też niezastąpione w rozmaitych urządzeniach stacjonarnych, prasach i innych maszynach.

Niezawodne pompy hydrauliczne w atrakcyjnych cenach

Prezentowane przez nas ręczne pompy hydrauliczne są urządzeniami dwucyklowymi. To oznacza, że mogą jednocześnie pompować i zasysać olej. Wymagają niewielkiej siły nacisku, czyli nie obciążają użytkowników. Zostały wykonane z solidnych komponentów, dzięki czemu mogą pracować w nawet trudnych warunkach. Wysoka jakość zapewnia im odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne i długą żywotność. Są też proste i ergonomiczne w obsłudze. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zebrane w tej kategorii pompy wyróżniały się nie tylko funkcjonalnością i solidnym wykonaniem, ale także rozsądną ceną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją produktów!