Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 16,85 kg

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2 012,00 zł

Pompy zębate

W tym dziale znajdziesz uniwersalne ukraińskie pompy hydrauliczne typu NSZ oraz znormalizowane pompy GR0,5, GR1, GR2 i GR3 z kołnierzem typu europejskiego. Do wyboru pompy z lewymi i prawymi obrotami.

Jest 320 produktów.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 16,85 kg

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2 012,00 zł

Aktywne filtry

Niezawodne pompy zębate – podstawowe komponenty układu hydraulicznego

Układ hydrauliczny składa się z wielu podzespołów. Jednym z jego najważniejszych elementów jest pompa hydrauliczna. Jej zadaniem jest pobieranie oleju ze zbiornika i pompowanie go za pomocą węży hydraulicznych do odbiorników, takich jak rozdzielacze lub zawory hydrauliczne. W następstwie olej przekazywany jest do siłowników lub silników hydraulicznych. W tej kategorii zebraliśmy pompy hydrauliczne zębate, które należą do najpopularniejszych pomp dostępnych na rynku. Podzespoły wyróżniają się zwartą i prostą konstrukcją. Prawidłowo użytkowane mogą służyć w nienagannej kondycji długi czas.

Pompy hydrauliczne zębate o szerokim zastosowaniu

Zasada działania pomp hydraulicznych jest dość prosta. Praca tego podzespołu opiera się na dwóch kołach zębatych umieszczonych w korpusie. Pierwsze z nich jest napędzające, drugie natomiast określa się jako napędzane. Podczas zazębiania koła tworzą próżnię w lukach międzyzębnych. To właśnie dzięki temu olej zasysany jest kanałem ssącym. W ofercie naszego e-sklepu znalazły się pompy hydrauliczne zębate o zróżnicowanych wymiarach kołnierza i wałka napędowego. Dostępne w tej kategorii pompy są przeznaczone do pracy w rozmaitych urządzeniach i maszynach. Doskonale sprawdzą się w sprzętach mobilnych, ciągnikach i wspomaganiach. Są stosowane głównie w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.

Pompy zębate w ofercie Hydrolider

Ze względu na pełnione funkcje pompy zębate stosowane w układach hydraulicznych muszą być niezawodne. W tej kategorii zgromadziliśmy podzespoły renomowanych producentów, co gwarantuje ich skuteczność i prawidłowe działanie. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania nawet wymagających użytkowników. W bogatej ofercie e-sklepu Hydrolider znajdziesz m.in. pompy GR0,5, GR1, GR2 i GR3 z kołnierzem typu europejskiego. Ponadto umieściliśmy w niej uniwersalne, ukraińskie modele typu NSZ. W odpowiedzi na specjalne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy pompy zarówno z lewymi, jak i prawymi obrotami.

Pompy zębate hydrauliczne – rozwiązania, które posłużą Ci lata

Dostępne w naszej ofercie pompy zębate hydrauliczne wyróżnia niezwykle niska awaryjność. To oznacza rzadką konieczność wymiany pompy na nową. Podzespoły te są bardzo wytrzymałe i odporne na wiele rodzajów uszkodzeń mechanicznych. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji pomp sprawia, że można je stosować do pracy w nawet trudnych warunkach. Nie masz pewności, jaki typ urządzenia pasuje do Twojej maszyny? Skorzystaj z fachowej porady pracowników Hydrolider. Możesz mieć pewność, że wspólnie dopasujemy odpowiednią pompę, która spełni zarówno wymagania sprzętu, jak i Twoje oczekiwania!