Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,34 kg - 7 kg

Cena

Cena

  • 91,00 zł - 1 084,00 zł

Elektrozawory 6/2

W tym dziale znajdziesz elektrozawory - dzielniki strumienia 6/2, wykorzystywane głównie w ładowaczach czołowych do rozbudowy układu o 3 sekcję (np. krokodyl lub chwytak do bel) i przełączania sterowania między 2 a 3 sekcją. Znajdują również zastosowanie jako uniwersalne, sterowane elektrycznie zawory zmieniające kierunek przepływu oleju, przełączające sterowanie z jednego siłownika lub innego odbiornika na drugi.

Jest 20 produktów.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,34 kg - 7 kg

Cena

Cena

  • 91,00 zł - 1 084,00 zł

Aktywne filtry

Elektrozawór 6/2 – niezwykle przydatne rozwiązanie do wielu maszyn

Posiadasz maszynę, która wymaga użycia rozdzielacza hydraulicznego? Przydałaby Ci się dodatkowa sekcja do rozdzielacza? W takim razie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie może być elektrozawór 6/2. Warto wiedzieć, że wysokiej jakości elektrozawory znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych producentów i na pewno posłużą Ci naprawdę długo.

Jakie zastosowanie ma elektrozawór 6/2?

Chcesz wiedzieć, do czego może przydać Ci się elektrozawór 6/2? Otóż warto skorzystać z takiego rozwiązania, kiedy w Twoim rozdzielaczu hydraulicznym brakuje dodatkowej sekcji, np. do sterowania następnym siłownikiem. Zazwyczaj elektrozawory 6/2 wykorzystuje się do 2-sekcyjnych rozdzielaczy i wówczas funkcjonują one jako trzecia sekcja. Dobrze jest także mieć świadomość tego, że do jednego bloku można szeregowo dołączyć trzy zawory. Wymaga to oczywiście użycia kołnierzy.

Dzięki zdolności do szybkiego i precyzyjnego sterowania przepływem płynów, elektrozawory wpływają na efektywność procesów produkcyjnych, skracając czasy cykli pracy i zwiększając automatyzację.

Czym wyróżniają się nasze elektrozawory 6/2?

Warto mieć świadomość tego, że dostępne w naszym sklepie internetowym elektrozawory hydrauliczne 6/2 mają solidną i zwartą konstrukcję. Poza tym wyróżniają się wysoką wytrzymałością i stabilną pracą. Na uwagę zasługuje także fakt, iż są bardzo uniwersalne i nadają się do różnego rodzaju maszyn oraz urządzeń, które są zasilane hydraulicznie. Często znajdują swoje zastosowanie w leśnictwie, rolnictwie czy branży budowlanej. Dzięki ich użyciu możesz sterować dwoma niezależnymi od siebie siłownikami o dwustronnym działaniu. Co ważne, mogą z powodzeniem pracować w bardzo niskich lub wysokich temperaturach.

Szeroki wybór elektrozaworów hydraulicznych 6/2

Musisz wiedzieć, że w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz naprawdę szeroki wybór elektrozaworów 6/2, inaczej dzielników strumienia. Nadają się one m.in. do ładowaczy czołowych, jako rozbudowa układu o trzecią sekcję (np. krokodyl lub chwytak do bel). Poza tym stwarzają możliwość przełączania sterowania między drugą a trzecią sekcją. Znajdują również zastosowanie jako uniwersalne, sterowane elektrycznie zawory zmieniające kierunek przepływu oleju, przełączające sterowanie z jednego siłownika lub innego odbiornika na drugi.

W zależności od Twoich potrzeb wyposażysz się u nas w elektrozawór 6/2 o napięciu 12 V lub 24 V. Warto także mieć świadomość tego, że każdy zawór ma inny maksymalny przepływ. Nie brakuje u nas modeli o maksymalnym przepływie wynoszącym np. 50, 60, 90 czy nawet 140 l/min. Oprócz tego wyposażysz się także w cewki o różnych średnicach dedykowane do naszych elektrozaworów.

Nie zwlekaj, już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni elektrozawór 6/2 dla Ciebie. Z pewnością docenisz jego uniwersalność i komfort pracy, jaki zapewnia.