Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 201 kg

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 10 689,00 zł

Pompy hydrauliczne

W tym dziale znajdziesz bardzo szeroki wybór pomp hydraulicznych zębatych, tłoczkowych oraz ręcznych. Do wyboru ukraińska seria zębatych pomp typu NSZ lub z pompy typu GR1, GR2 i GR3 z kołnierzem europejskim. Znajdziesz tutaj również zestawy pompowe z silnikami elektrycznymi 3-fazowymi z fachowo wyliczonym przepływem i maksymalnym ciśnieniem. Jest tutaj również szeroki wybór pomp do polskich ciągników typu Ursus C-330, C-360, C-360-3P, C-385, MF, ZETOR 5211, 7211, 7245, T25, MTZ, do maszyn typu CYKLOP, TROLL oraz maszyn zachodnich marki FIAT, CASE, MF, JOHN DEERE, DEUTZ, FENDT, FORD, NEW HOLLAND, SAME i innych

Aktywne filtry

Pompy hydrauliczne – najważniejsze elementy układów hydraulicznych

Układy hydrauliczne odpowiadają za przekazywanie siły i energii za pomocą oleju hydraulicznego. Dzięki temu maszyny i pojazdy mogą pracować i możliwe jest sterowanie ich ruchomymi częściami. Sercem każdego układu jest pompa hydrauliczna. Jej zadaniem jest pobieranie oleju ze zbiornika i pompowanie go za pomocą węży hydraulicznych do odbiorników takich jak rozdzielacze lub zawory hydrauliczne. W następstwie, olej przekazywany jest do siłowników lub silników hydraulicznych. W tej kategorii zebraliśmy pompy hydrauliczne wyróżniające się szerokimi możliwościami zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pompy hydrauliczne w ofercie Hydrolider – poznaj dostępne możliwości

W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty wybór pomp hydraulicznych. Powszechnie znane i najczęściej stosowane są pompy zębate. Wyróżnia je prosta budowa i niska awaryjność. Są chętnie wybierane ze względu na ekonomiczną eksploatację i łatwość montażu. Ich praca polega na zazębianiu obracających się kół zębatych, które w efekcie zasysają olej ze zbiornika do otworu ssącego. Olej przepływając przez koła zębate, wypierany jest w stronę kanału wylotowego. W efekcie pompa tłoczy olej pod ciśnieniem i zostaje wyprodukowana moc hydrauliczna. W tym dziale umieściliśmy też pompy ręczne i tłoczkowe. Znalazły się tu także zestawy pompowe z silnikiem. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników stworzyliśmy też podkategorię, w której zebraliśmy specjalne pompy do ciągników i maszyn rolniczych.

Pompy hydrauliczne o zróżnicowanych parametrach

W tej kategorii przygotowaliśmy rozmaite pompy hydrauliczne. Różnią się między sobą przede wszystkim parametrami technicznymi. Dobrze dopasowana pompa powinna poradzić sobie z wymaganiami dotyczącymi przepływu i ciśnienia oleju. Jeśli dobrze wybierzesz model pompy pasujący do Twojej maszyny, z pewnością osiągnie ona swoje maksymalne możliwości. Każda pompa wybrana z oferty e-sklepu Hydrolider na pewno spełni wymagania zarówno maszyny, jak i użytkownika.

Pompy hydrauliczne – atrakcyjne ceny i ponadprzeciętna jakość

Dostępne w tej kategorii pompy hydrauliczne zostały zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach pracy. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów. To zapewnia ich trwałość i niezawodność. Użytkowanie części wiąże się z niskimi kosztami utrzymania. W ofercie naszego e-sklepu dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Jeżeli chcesz zapewnić pompie hydraulicznej długą żywotność, pamiętaj o konieczności przeprowadzania przeglądów Twojego układu hydraulicznego. Regularna konserwacja i wymiana filtrów to gwarancja doskonałej kondycji pompy przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu!