Do zachodnich ciągników i maszyn

W tym dziale znajdziesz pompy hydrauliczne do ciągników i maszyn produkcji zagranicznej.

Aktywne filtry

Pompa hydrauliczna do ciągnika i maszyn Steyr

Kod produktu: 1.40.30.003
333,33 zł brutto

Marka: oryginalny produkt Hydrolider
Rodzaj pompy: pompa zębata, pojedyncza
Kierunek obrotów: prawy
Pojemność geometryczna: 12cm3/obr
Wałek napędowy: 9 zębów, średnica 17mm, długość 14mm
Otwór ssący: Ø40 4-otwory M6
Otwór tłoczący: Ø35 4-otwory M6
Kołnierz centrujący: Ø80mm
Otwory mocujące pompę: 100mm x 72mm

Pompy hydrauliczne do ciągników i maszyn rolniczych – niezbędne w gospodarstwach rolnych

W każdym traktorze lub maszynie samojezdnej znajduje się układ hydrauliczny. Jednym z kluczowych elementów każdego systemu hydrauliki siłowej jest pompa. Jej zadaniem jest zasilanie napędu hydraulicznego olejem pod bardzo wysokim ciśnieniem. W tej kategorii przygotowaliśmy pompy hydrauliczne do ciągników i maszyn rolniczych. Zapewniają one wydajną pracę każdego układu. Podzespoły, które oferujemy w e-sklepie Hydrolider, w pełni odpowiadają wymaganiom rozmaitych maszyn i użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, który zebraliśmy w tym dziale!

Kompleksowa oferta pomp hydraulicznych do ciągników w e-sklepie Hydrolider

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na gospodarstwach rolnych wykorzystuje się ciągniki i urządzenia różnych marek. Dopasowanie odpowiedniej pompy może być więc trudne. Aby maksymalnie ułatwić Ci to zadanie, tę kategorię podzieliliśmy na kilkanaście sekcji. Każda podkategoria zawiera pompy hydrauliczne do ciągników konkretnej marki. Zgromadziliśmy modele odpowiadające wymaganiom maszyn takich marek jak m.in. Ursus, Zetor, Deutz, Renault, Fendt, Class, New Holland i wielu innych. Jesteśmy przekonani, że w bogatej ofercie naszego e-sklepu znajdziesz części, których potrzebujesz.

Pompy hydrauliczne do ciągników rolniczych – dopasowane do potrzeb użytkownika

Dostępne w tej kategorii pompy hydrauliczne do ciągników różnią się między sobą specyfikacją techniczną. Właśnie dlatego tak ważne jest dopasowanie podzespołu do konkretnego typu maszyny. Odpowiednio dobrany komponent gwarantuje bezawaryjną pracę. Wybierając pompę zgodną z wymaganiami ciągnika, minimalizujesz ryzyko usterki, a tym samym nieplanowanego, kosztownego przestoju. Przed dokonaniem zakupu zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu. Znajdziesz w nim numery porównawcze, dzięki którym łatwiej dopasujesz podzespół do swojego urządzenia.

Niezawodne pompy do ciągników, które docenisz za jakość

Maszyny rolnicze muszą być niezawodne. W pracach na gospodarstwie rolnym nie można pozwolić sobie na przestoje. Pompa hydrauliczna do ciągnika także powinna wyróżniać się doskonałą jakością. W tej kategorii zebraliśmy modele pochodzące od znanych i cenionych wśród użytkowników producentów. To gwarancja ich długiej żywotności i bezawaryjności. Dążymy do tego, by nasz asortyment łączył w sobie doskonałą jakość i atrakcyjną dla użytkownika cenę. Nie masz pewności, jaka pompa hydrauliczna będzie pasować do Twojego ciągnika? Prześlij nam numery porównawcze znajdujące się na korpusie lub tabliczce znamionowej. Z przyjemnością pomożemy Ci dopasować odpowiedni model!